Kosz dekoracyjny Oman – lepsza organizacja wnętrz

Każdy z nas ma tendencję do gromadzenia wszelkiego rodzaju dóbr. Mnogość posianych rzeczy nie jest niczym złym. Problem zaczyna się dopiero wówczas, gdy zaczyna brakować miejsca do ich składowania. W rezultacie zaburzona zostaje estetyka mieszkania oraz pojawia się konieczność nieustannego przetrząsania kątów w poszukiwaniu pożądanego gadżetu. Jeśli borykasz się z tego typu problemami, koniecznie wyposaż się w ten ozdobny pojemnik do przechowywania.

Kosz dekoracyjny Oman utrzymany jest w ciepłym, neutralnym beżu, który świetnie komponuje się z innymi barwami. Nie musisz martwić się, czy będzie pasował do wystroju Twojego mieszkania. Ciasny splot włókien przekłada się nie tylko na większą solidność całej konstrukcji, ale zapewnia także bardzo interesujący efekt wizualny.

Wykonany jest z mocnego tworzywa sztucznego, któremu zawdzięcza swoją długą żywotność. Utrzymanie go w czystości nie jest trudne. Możesz go myć pod bieżącą wodą lub przecierać wilgotną ścierką nasączoną detergentem.

Ten niewielkich rozmiarów dekoracyjny kosz do przechowywania bez problemu zmieścisz w szafkach i szufladach, przez co łatwiej będzie Ci utrzymać w nich porządek.

Oman - wymiary
Długość 13 cm
Szerokość 13 cm
Wysokość 9 cm
Waga 0.126 kg
Do pobrania
Atuty produktu
produkt dostępny w innych rozmiarach