Kosz dekoracyjny Siro – nietuzinkowa ozdoba pomieszczeń

To dobra alternatywa dla pospolitych plastikowych pojemników. Metalowy kosz do przechowywania ma przestrzenną, lekką formę, przez co nie przytłoczy wystroju wnętrza. Możesz w nim trzymać rozmaite przedmioty. Zarówno te o wartości użytkowej, jak i te, które budzą dobre wspomnienia. Odpowiednio zaaranżowane stworzą wraz z nim prawdziwą dekoracyjną perełkę.

Kosz dekoracyjny Siro ma wymiary 28 x 28 x 18 cm. Dzięki jego kwadratowemu kształtowi bez trudu znajdziesz dla niego stosowne miejsce w Twoim mieszkaniu. Na półce, parapecie lub blacie szafki. Na uwagę zasługuje materiał, z którego został wykonany, a jest nim metalowy drut mający postać siatki o kwadratowych, bardzo regularnych oczkach. Taka konstrukcja i surowiec znajdują przełożenie na jego wytrzymałość. Wyposażony jest w dwa poręczne uchwyty, dzięki którym można wykorzystywać go także do przenoszenia.

Dekoracyjny kosz do przechowywania będzie pasował do metalowych lamp, gazetowników, lampionów. Motyw drutu znany jest we wzornictwie nie od dziś, ale obecnie przeżywa swój wielki powrót. Druciany pojemnik znakomicie będzie prezentował się w domach urządzonych w modnym, skandynawskim stylu.