Zestaw 3 pater na przystawki Acacia - stylowa aranżacja stołu

Pięknie podane dania sprawiają, że mamy na nie większą ochotę i chętniej je zjemy. Dlatego tak dobrze jest zadbać o walory estetyczne kiedy podajemy coś gościom. Zestaw 3 pater Acacia to ciekawa propozycja na podanie wielu dań, przystawek czy słodyczy. Wyjątkowy kształt z pewnością przykuwa uwagę i zachęca do skosztowania ich zawartości.

Idealnie sprawdzą się do podania drobnych przekąsek typu finger food lub sushi. Ciemne akacjowe drewno pięknie łączy się z innymi materiałami jak ceramika, porcelana czy szkło. Dlatego drewniane naczynia tak pięknie wyglądają w aranżacji stołu.

Jeżeli zbliża się wizyta gości w Twoim domu i nie masz pomysłu w czym podasz drobne przekąski to koniecznie zwróć uwagę na patery Acacia. Dodatkowo w ofercie na brw.pl znajdziesz inne naczynia do serowania wykonane z drewna akacjowego. Stwórz swoją własną, piękną zastawę stołową.

Patery mają następujące wymiary: 40x13cm, 26x18cm, 18x13cm. Wszystkie mają wysokość 1,6cm. Położone razem na stole z różnymi przystawkami dadzą fają, spójną aranżację stołu.

Wymiary
Długość 40/26/18 cm
Szerokość 13/18/13 cm
Wysokość 1,6 cm
Waga 0.72 kg
Do pobrania