Komplet garnków Marco - gotowanie nigdy nie było tak przyjemne

Jeżeli szukasz uniwersalnego kompletu garnków, który sprawdzi się za równo w kuchni, gdzie codziennie gotuje się obiad jak i w takiej gdzie obiad robiony jest raz na jakiś czas to mamy coś dla Ciebie. Garnki Marco zostały wykonane z trwałej stali nierdzewnej, która nie ulega zniekształceniom pod wpływem temperatury. Jeżeli podsiadasz metalowe narzędzia kuchenne to spokojnie możesz ich używać podczas gotowania w garnkach gdyż są odporne na zarysowania.

W przepisie trzeba odmierzyć 2 litry wody a Ty nie masz miarki pod ręką? Garnki Marco mają wygodną podziałkę wewnątrz. Z zewnątrz mają satynowe wykończenie, które zwiększa ich odporność na korozje i zabrudzenia a ponadto podkreśla ich walory estetyczne. Brzegi garnków są specjalnie wyprofilowane aby ułatwić przelewanie bez rozlewania a wszystkie garnki posiadają szklaną pokrywkę ze specjalnym ujściem na parę co zapobiega wykipieniu.

Grubość garnków równa 0,4 mm pozwala na utrzymanie ciepła wewnątrz jeszcze dłużej a grube pięcio-warstwowe dno pozwala na szybkie i równomierne rozprowadzanie się ciepła. Garnki oraz pokrywy można myć w zmywarce i używać na wszystkich kuchenkach, również indukcyjnych.

 

W skład zestawu garnków Marco wchodzą:

1 x garnek z pokrywą 14 cm - 1,3 l, wysokość - 8,5cm

1 x garnek z pokrywą 16 cm - 1,9 l, wysokość - 9,5 cm

1 x garnek z pokrywą 18 cm - 2,6 l, wysokość - 10,5 cm

1 x garnek z pokrywą 22 cm - 4,7 l, wysokość - 12,5 cm

Wymiary
Długość 24,5 cm
Szerokość 43 cm
Średnica 14/16/18/22 cm
Wysokość 15,5 cm
Pojemność 1,3l /1,9l /2,6l /4,7l
Do pobrania