Komplet obiadowy - biała elegancja

Rodzinne posiłki to idealny czas na spędzenie czasu z najbliższymi. Po ciężkim dniu w pracy i szkole można razem chwilę posiedzieć, porozmawiać, zjeść pyszną kolacje lub obiad. W celebrowaniu takich codziennych i odświętnych spotkań pomoże biały komplet obiadowy w zestaw którego wchodzi aż 18 elementów. Dzięki czemu możesz podać obiad aż dla 6 osób, idealnie na codzienną zastawę obiadową.

Biała porcelana to klasyka wśród zestawów obiadowych. Jest niezwykle uniwersalna i praktyczna, można myć ja w zmywarce i używać w kuchenkach mikrofalowych. Komplet został wyprodukowany w Polskiej fabryce porcelany Ćmielów i Chodzież, która od wielu lat cieszy się uznaniem na rodzinnych stołach. Porcelanowy zestaw wyróżniają subtelne reliefy przypominające falbanki. Dzięki nim zestaw zyskuje delikatności a potrawy na nim podane będą prezentowały się jeszcze bardziej apetycznie.

W skład zestawu wchodzą: talerz obiadowy o średnicy 24cm, talerzyk deserowy o średnicy 19cm, oraz głęboki talerz o średnicy 22cm. Komplet został wyprodukowany w polskiej fabryce porcelany Chodież.

Wymiary
Szerokość 19/24/22 cm
Waga 6.8 kg
Do pobrania