W skład zestawu obiadowego Verona Aqua wchodzi:

- 6 talerzy obiadowych o średnicy 26,5 cm

- 6 talerzyków deserowych o średnicy 20 cm

- 6 misek o średnicy 14 cm


Komplet obiadowy Verona Aqua - na codzienny i okazjonalny obiad

Szukasz zestawu obiadowego, który idealnie nada się na zwykły codzienny obiad w gronie najbliższych jak i romantyczną kolację lub imieninową imprezę? Stylowy komplet obiadowy Aqua idealnie uzupełni zastawę Twojego stołu niezależnie od okazji.

Delikatne reliefy dodają niepowtarzalnego charakteru zastawie. Dzięki nim naczynia wyglądają ciekawiej i bardziej przykuwają oko. Kluczem do pięknie i apetycznie podanej potrawy są naczynia na których ją serwujemy. Pamiętajmy, że schludnie podany posiłek zachęca do kosztowania i dodaje walorów estetycznych, które również wpływają na ocenę potrawy.

Głęboki granat to ciekawy pomysł na zastawę obiadową. Idealnie będzie współgrać ze złotymi sztućcami a potrawy na na nim serwowane zyskają głebii. Ciemna zastawa to zdecydowany trend w nowoczesnej jadalni. Przekonaj się czy będzie Ci pasować.

W skład zestawu wchodzi: 6 misek o średnicy 14 cm, 6 talerzyków deserowych o średnicy 20 cm oraz 6 talerzy obiadowych o średnicy 26,5cm. Zestaw nadaje się do mycia w zmywarce i używania w kuchenkach mikrofalowych.