W sk?ad zestawu obiadowego Verona Bianco wchodzi:

- 6 talerzy obiadowych o średnicy 26,5 cm

- 6 talerzyków deserowych o średnicy 20 cm

- 6 misek o średnicy 14 cm


Komplet obiadowy Verona Bianco - na codzienny i okazjonalny obiad

Szukasz zestawu obiadowego, który idealnie nada się na zwykły codzienny obiad w gronie najbliższych jak i romantyczną kolację lub imieninową imprezę? Stylowy komplet obiadowy Bianco idealnie uzupełni zastawę Twojego stołu niezależnie od okazji.

Delikatne reliefy dodają niepowtarzalnego charakteru zastawie. Dzięki nim naczynia wyglądają ciekawiej i bardziej przykuwają oko. Kluczem do pięknie i apetycznie podanej potrawy są naczynia na których ją serwujemy. Pamiętajmy, że schludnie podany posiłek zachęca do kosztowania i dodaje walorów estetycznych, które również wpływają na ocenę potrawy.

Delikatna biel jest zdecydowanie najbardziej uniwersalnym kolorem zastawy stołowej. Odnajdzie się na każdym stole, niezależnie od stylu i kolorystyki. W połączeniu z ciekawymi reliefami staje się idealną uniwersalną zastawą w ciekawym stylu.

W skład zestawu wchodzi: 6 misek o średnicy 14 cm, 6 talerzyków deserowych o średnicy 20 cm oraz 6 talerzy obiadowych o średnicy 26,5cm. Zestaw nadaje się do mycia w zmywarce i używania w kuchenkach mikrofalowych.