Komplet sztućców Odette – 24 elementy

Brakujące łyżeczki i noże, wyszczerbione widelce, niepasujące do siebie domowe sztućce z kilku różnych zestawów… jeśli też to znasz, najwyższa pora sprawić sobie elegancki komplet sztućców, który sprawdzi się przy każdym posiłku – zarówno na co dzień, jak i od święta. Prosty i stylowy komplet sztućców Odette posiada 24 elementy – a zatem stanowi pełny zestaw podstawowych sztućców dla sześciu osób. W jego skład wchodzą łyżki do zupy, noże, widelce oraz małe łyżeczki herbaciana/deserowe.

Sztućce o subtelnym połysku w odcieniu rose gold wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Solidny materiał sprawia, że są one odporna na mycie w zmywarce, wysokie temperatury czy mechaniczne zniekształcenia. Eleganckie sztućce o błyszczącym wykończeniu sprawdzą się jako element spójnej aranżacji stołu przy wielu różnych okazjach. Będą także niezbędne przy każdym posiłku na co dzień.

W ofercie Black Red White online znajdziesz także inne elementy zastawy i dekoracje stołowe, które stworzą spójną kompozycję wraz ze sztućcami Odette. Ciesz się metamorfozą i stylowym wyglądem Twojej kuchni!

Wymiary
Szerokość 17 cm
Waga 1.19 kg
Do pobrania