Szlachetna elegancja, która ozdobi każde wnętrze

Eleganckie i ozdobne krzesło Cherry Velvet idealnie pasuje do stylistyki glamour i nowoczesnej. Świetnie sprawdzi się w salonie, sypialni, gabinecie, bibliotece, pokoju hotelowym. Nadaje pomieszczeniom stylowego charakteru dzięki wysmakowanemu designowi i ciekawej kolorystyce.

Połyskliwy aksamit na obiciu krzesła wydaje się lekko złotawy, co w połączeniu z ozdobnymi przeszyciami sprawia, że całość wygląda elegancko i luksusowo. To wymarzony mebel do kącika wypoczynkowego, gdzie z przyjemnością odpoczniesz po długim dniu.

Metalowy stelaż krzesła Cherry nadaje stabilności. Szeroko rozstawione nogi wyglądają bardzo solidnie, a aksamitne obicie jest niezwykle eleganckie. Siedzisko na zewnątrz jest przyjemnie gładkie, wewnątrz zdobią je przeszycia. Tkanina obiciowa jest w kolorze złotawego beżu, a stelaż pomalowano na czarno. Wymiary wynoszą: 87 × 48 × 45 × 57 × 43 cm.

Beżowe krzesło Cherry Velvet pasuje zarówno do jasnych jak i ciemnych aranżacji. Odnajdzie się w pokoju urządzonym w jasnym drewnie, jak i tym całkiem ciemnym. Pasują do niego dodatki w kolorze złota i brązu.

Wymiary
Głębokość 43 cm
Szerokość 57 cm
Wysokość 87 cm
Waga 7.5 kg
Do pobrania