Krzesło K209 – nowoczesna jadalnia z szykiem glamour

Pokój dzienny albo jadalnia bez krzeseł? To się nie może udać! Jednak zdarza się, że meblowanie idzie wyjątkowo opornie, bo odrzucasz kolejne modele ze względu na staroświecki styl lub brak wygody. Teraz będzie inaczej – krzesło K209 od razu spełni Twoje estetyczne i praktyczne oczekiwania.

Cenisz efektowny design, ale równie ważny jest dla Ciebie komfort całej rodziny? To świetnie, bo tapicerowane krzesło K209 to znacznie więcej niż modny wygląd. Siedzisko oraz oparcie pokrywa ekoskóra – w rezultacie krzesło jest nie tylko miękkie, ale i łatwe w czyszczeniu. Wygięte w dolnej części oparcie zapewnia wygodne ustawienie pleców, co ma znaczenie zwłaszcza przy długotrwałym ucztowaniu podczas posiłków czy uroczystości rodzinnych. Z pewnością każdy gość zwróci też uwagę na ozdobne pikowanie oraz gięte chromowane nogi, dzięki którym nowoczesne krzesło K209 zyskuje wręcz luksusowy charakter.

Twój salon wypełniają lakierowane meble, błyszczące dodatki i szykowne tekstylia? Pikowane krzesło z ekoskóry doskonale licuje ze stylem glamour i współczesną elegancją. Do tego modelu polecamy designerskie stoły na jednej nodze ze szklanym lub lakierowanym blatem.


Cechy szczególne mebla:
• Nowoczesne krzesło tapicerowane.
• Rodzaj tkaniny na siedzisku i oparciu-ekoskóra.
• Podstawa metalowa w kolorze chrom.
• Ozdobne przeszycia na siedzisku i oparciu.
• Krzesło do samodzielnego montażu.
Wymiary
Głębokość 54 cm
Szerokość 43 cm
Wysokość 101 cm
Waga 5.6 kg
Do pobrania