Krzesło K-272 – nowoczesny mebel z ekoskóry i metalu

Krzesło K-272 to mebel, który na pewno znajdzie uznanie w oczach wielbicieli nowoczesnych klimatów. Podkreśli współczesny wystrój wnętrza, jednocześnie stanowiąc praktyczny element wyposażenia. Wygodnie zasiądziesz na nim zarówno przy biurku z komputerem, jak i w jadalni do obiadu. Najlepiej pasuje do stylu nowoczesnego, industrialnego i minimalistycznego. Doskonałe do salonu, jadalni, gabinetu, pokoju młodzieżowego, biura, sal konferencyjnych. Uniwersalne i nietuzinkowe.

Materiały, z których wykonano krzesło K-272 to metal i ekoskóra, czyli jedno z najmodniejszych aktualnie połączeń. To także wytrzymałe i łatwe do czyszczenia materiały. Design krzesła K-272 jest prawdziwym majstersztykiem – metalowe płozy zamiast nóg dodają oryginalności, a na materiale obiciowym są ozdobne przepikowania. Brak podłokietników oznacza, że krzesło K-272 nie zajmuje zbyt dużo miejsca. Kolory to czarny (stelaż) i ciemny beż (tkanina obiciowa). Wymiary wynoszą: 45/57/94/47 cm.

Beżowe krzesło K-272 świetnie pasuje do współczesnych wystrojów. Zgra się z meblami o metalowych elementach i nowoczesnymi biurkami. Może być zestawiane z przeszklonymi stolikami.

Wymiary
Głębokość 57 cm
Szerokość 45 cm
Wysokość 94 cm
Do pobrania