Krzesło H-134 – wyjątkowa forma do autorsko urządzonych wnętrz

Tajemnica udanego obiadu tkwi nie tylko w talencie kucharza, ale również w wyposażeniu pomieszczenia, gdzie odbywa się kulinarna uczta. Jeśli chcesz, aby każdy Twój posiłek był wyjątkowym przeżyciem, wyposaż się w krzesło H-134 o futurystycznym designie. Dolna część krzesła zwęża się ku chromowanej płozie, przez co wydaje się, że mebel jest niezwykle lekki. Od teraz istnieje duża szansa, że Twój kwadrans lenistwa po skończonym posiłku zamieni się w poobiedni sen.

Designerskie krzesło H-134 będzie doskonałym dodatkiem do wnętrz zaaranżowanych w stylu high-tech, gdzie należy łączyć ze sobą skrajne kolory. Właśnie dlatego krzesło H-134 jest wykończone w kolorach czarnym i białym, które tworzą ciekawy kontrast. Krzesło to będzie z pewnością pierwszym przedmiotem, który wzbudzi żywe zainteresowanie odwiedzających Cię gości.

Jeśli pragniesz, aby niepowtarzalne krzesło H-134 miało oparcie pod plecami w kolorze czarnym, wybierz ten produkt w innym wybarwieniu. Dzięki zmianie koloru krzesła na czarny, nadasz pomieszczeniu więcej głębi.


Cechy szczególne mebla:
• Eleganckie krzesło do jadalni.
• Podstawa metalowa chromowana typu płoza
• Tył krzesła wykonany z ekoskóry w kolorze czarnym
• Przód krzesła-ekoskóra w kolorze białym
• Krzesło do samodzielnego montażu
H-134 - wymiary
Szerokość 44 cm
Głębokość 46 cm
Wysokość 99 cm
Producent produktu:
Signal Meble
Pozostałe informacje
Wysokość siedziska 48 cm
Materiał obicia ekoskóra
Materiał ramy chrom
Podłokietnik nie