Krzesło metalowe K155 – klasyka w Twoim wnętrzu

Kompaktowe, białe krzesło K155 to mebel w klasycznej estetyce, który będzie stanowił świetne dopełnienie jasnego wnętrza utrzymanego w stylu skandynawskim czy glamour. Krzesło w białym kolorze posiada cztery nóżki z chromowanej stali, natomiast siedzisko i oparcie wykonane zostało z poliwęglanowej sklejki, która jest stabilna i wytrzymała.

Dzięki prostej, monochromatycznej i uniwersalnej konstrukcji krzesło w stylu skandynawskim sprawdzi się nie tylko w prywatnym mieszkaniu, ale również w przestrzeni biurowej (np. w sali konferencyjnej) czy poczekalni zakładu usługowego (fryzjerskiego, kosmetycznego itp.). Elementem charakterystycznym są trzy otwory w oparciu, które przyciągają wzrok.

Aby zapewnić sobie większą wygodę, do mebla możesz dokupić poduszki na siedziska. Tworzywo sztuczne z którego wykonano bryłę nie napęcznieje w kontakcie z wodą, więc metalowo-plastikowe krzesło możesz postawić na balkonie lub tarasie. Kupując kilka dodatkowych sztuk krzeseł, zyskasz przestrzeń do relaksu dla swojej rodziny czy przyjaciół.

Wymiary
Głębokość 47 cm
Szerokość 43 cm
Wysokość 85 cm
Waga 4.5 kg
Do pobrania