Krzesło K-247, pasujące do wielu aranżacji

Ciekawe i niebanalne krzesło K-247 to propozycja skierowana do osób, które kochają nietypowe klimaty i lubią bawić się wystrojem wnętrz. To wyjątkowe krzesło będzie pasować do aranżacji nowoczesnej, rustykalnej, skandynawskiej, a nawet boho. Może stać w salonie, sypialni, pokoju dziecka, pokoju młodzieżowym, kuchni. Może znaleźć się w kąciku wypoczynkowym w towarzystwie gustownego stolika kawowego. Sam jego wygląd staje się bazą do ciekawej aranżacji.

Krzesło K-247 zostało zrobione ze stali malowanej i ekoskóry. Nietypowy korpus krzesła został pomalowany na kolor drewna. Jego kształt przypomina dwie połączone ze sobą litery A. Siedzisko i niewielkie, ale umieszczone na odpowiedniej wysokości oparcie są obite ekoskórą. Kolory krzesła to biały (obicie) i dąb miodowy (korpus). Wymiary wynoszą: 51/57/80/45 cm.

Wyjątkowo dobrze krzesło K-247 będzie się zgrywać z aranżacjami w stylu skandynawskim, przepełnionymi bielą i drewnem. Poza tym pasuje do pastelowych wnętrz, ale świetnie rozjaśni ciemniejsze pomieszczenia, umeblowane ciemnymi sprzętami.

Wymiary
Głębokość 51 cm
Szerokość 51 cm
Wysokość 80 cm
Do pobrania