Krzesło Paris Wood – drewniane siedzisko i metalowa podstawa

Designerskie krzesło, które kojarzy się z klimatem francuskiej kawiarni, wspaniale odświeży również domowe wnętrze. Krzesło Paris Wood w wyważonych proporcjach łączy w sobie surowość metalu i ciepło naturalnego drewna. Widzisz je w swoim salonie?

Metalowa podstawa idealnie współgra z siedziskiem zrobionym z drewna sosnowego pokrytego warstwą lakieru. Gładka powłoka zabezpiecza mebel przed zabrudzeniami i uszkodzeniami, a ponadto podkreśla niepowtarzalną strukturę drewna.

Twoja podłoga nie będzie narażona na zarysowania dzięki wykończeniu nóg podkładkami z tworzywa – to zdecydowanie lepsze i bardziej estetyczne rozwiązanie niż podkładki z filcu.

Krzesło z drewna i metalu dopełni aranżację w stylu loftowym lub industrialnym, choć dobrze komponuje się też z estetyką retro. Wiele wariantów kolorystycznych pozwala wybrać model zgodny z Twoim gustem i aranżacją wnętrza. Pamiętaj również o możliwości sztaplowania krzeseł – dzięki przemyślanej formie ustawisz z nich stabilną piramidę, która w spokoju będzie czekała na większą imprezę.