Krzesło BISTRO PARIS w kolorze jasnobrązowym - rattan

Krzesło BISTRO PARIS to hołd dla uroku i atmosfery francuskich kawiarni. Jego ponadczasowy i klasyczny design łączy w sobie elegancję z praktycznością, oferując komfort i styl zarówno w przestrzeniach wewnętrznych, jak i zewnętrznych.

  • Wysoka odporność na promieniowanie UV: Dzięki zastosowaniu materiałów odporncyh na działanie promieni słonecznych, krzesło świetnie sprawdzi się w ogrodzie czy na tarasie, nie tracąc przy tym swojego wyglądu.
  • Wygodne siedzisko z podłokietnikami: Połączenie aluminium, stali i rattanu w jasnobrązowej kolorystyce tworzy nie tylko wytrzymałą, ale i wygodną konstrukcję, idealną do długich godzin relaksu.
  • Możliwość sztaplowania: Praktyczność krzesła BISTRO PARIS uwydatnia się w jego zdolności do sztaplowania, co ułatwia przechowywanie i zarządzanie przestrzenią w restauracjach czy kawiarniach.

Krzesło BISTRO PARIS jest idealnym wyborem dla tych, którzy cenią sobie zarówno funkcjonalność, jak i estetykę. Niezależnie od tego, czy zostanie umieszczone przy domowym stole, w ogrodzie, czy jako część wystroju restauracji, jego jasnobrązowa rattanowa konstrukcja wnosi ciepło i styl do każdego otoczenia. Zapraszamy do zestawienia go ze stolikiem z kolekcji, tworząc spójną i przytulną przestrzeń, która zachwyci każdego gościa. Wybierz krzesło BISTRO PARIS i pozwól sobie na odrobinę francuskiego szyku w Twoim otoczeniu.


Specyfikacja:

Wymiary: wys. 80 cm / szer. 61 cm / gł. 55 cm
Wysokość do kr. siedziska: 45,5 cm
Siedzisko: szer. 45 cm / gł. 42 cm
Oparcie: wys. 38 cm / szer. 37 cm
Wysokość do podłokietników: 69 cm
Podłokietniki: dł. 23 cm / szer. 5,5 cm
Nogi: szer. przód 46 cm / szer. tył 45 cm / gł. 50 cm.