Modne, stylowe i nowoczesne krzesło H-261

Krzesło H-261 odznacza się wytwornym designem i przyjemnym głębokim kolorem. Pasuje do eleganckiego salonu, gabinetu lub jadalni. Sprawdzi się w gustownie urządzonych punktach usługowych. Jest idealne do stylistyki nowoczesnej, loftowej, minimalistycznej i skandynawskiej.

Postaw na krzesło H-261 jeśli lubisz wygodne i stylowe meble, które łatwo utrzymać w czystości. Ekoskóra, którą obite jest krzesło, taka właśnie jest. Mebel pozostanie na długie lata w niezmienionym stanie. Dodatkowym atutem jest wysokie oparcie, dające komfort podczas dłuższego siedzenia.

Metalowy stelaż krzesła ma proste, wysmukłe nogi, co dodaje temu dość wysokiemu meblowi smukłości. Ekoskóra została ozdobiona poziomymi przeszyciami, co dodało krzesłu eleganckiego charakteru. Materiał obiciowy jest w głębokim kolorze brązu, a stelaż to chromowany metal. Wymiary wynoszą: 96 × 45 × 40 × 40 × 38 cm.

Krzesło pasuje do aranżacji w ciepłych kolorach, np. ciepłe drewno i kolorów dodatków w nasyconych barwach jak bordo, ciemna zieleń. Sprawdzi się też w jaśniejszych wnętrzach.