Krzesło K-265 dla miłośników nowoczesności

Ciekawy design i piękna ciepła kolorystyka to główne atuty krzesła K-265. Dzięki swojemu nietuzinkowemu wyglądowi przyciąga spojrzenia, a poza tym jest niezwykle wygodne i funkcjonalne. Pasuje do gabinetu, salonu, pokoju młodzieżowego, eleganckiego biura. Ociepla wnętrze dzięki barwie tkaniny obiciowej. Pasuje do wnętrz w stylu nowoczesnym, loftowym i skandynawskim. Komponuje się z większością nowoczesnych biurek.

Krzesło K-265 jest zrobione z metalu, malowanego proszkowo, ekoskóry i sklejki laminowanej. To połączenie daje bardzo atrakcyjny efekt końcowy. Całość wspiera się na metalowych płozach. Siedzisko i oparcie obite są ekoskórą. Na oparciu widnieją ozdobne przepikowania, nadające meblowi ciekawego charakteru. Boki oparcia zostały dodatkowo wzbogacone o drewniane fragmenty w kolorze miodowego dębu. Kolory krzesła to: czarny, brązowy i miodowy dąb. Wymiary wynoszą: 43/58/94/46 cm.

Świetnie współgra zarówno z meblami w ciepłych odcieniach drewna, jak i z metalowymi elementami. We wnętrzu najlepiej komponuje się z odcieniami beżu, brązu i kremu, ale można zestawić krzesło K-265 również z żywszymi barwami jak czerwień, bordo, ciemna zieleń.

Wymiary
Głębokość 58 cm
Szerokość 43 cm
Wysokość 94 cm
Do pobrania