Krzesło K-338 – oryginalne i nowoczesne

Designerskie krzesło K-338 to połączenie modnych i wytrzymałych materiałów z projektem, gwarantującym, że nie pozostanie ono niezauważone. Rzeczywiście trudno przejść obojętnie koło tego niebanalnego mebla. Krzesło K-338 świetnie będzie prezentować się w salonie, sypialni, gabinecie , pokoju młodzieżowym, czy nawet jadalni. Jest idealne do pomieszczeń w stylu nowoczesnym, industrialnym i loftowym. Może być zastosowane do ciekawego, nowoczesnego biurka.

Krzesło K-338 zrobiono z metalu, malowanego metodą proszkową oraz ekoskóry. Samo siedzisko z wysokim oparciem jest dość standardowe, dużo za to dzieje się na dole. Podstawa w kształcie litery U podtrzymuje zamocowane skośnie nogi. Oprócz metalowej podstawy cała reszta obita jest ekoskórą w ładnym, ciepłym odcieniu. Stopki pozwalają na przesuwanie krzesła bez rysowania podłogi. K-338 jest w kolorach: brąz (obicie) i czarny (metalowa podstawa). Wymiary wynoszą: 46/61/98/49 cm.

Krzesło będzie idealne do wystrojów w ciepłych kolorach, mebli drewnianych, ale o nowoczesnych, modnych formach albo z elementami z metalu.

Wymiary
Głębokość 61 cm
Szerokość 46 cm
Wysokość 98 cm
Do pobrania