Stylowy design i kolorystyka na potrzeby twoich wnętrz

Krzesło Look prezentuje się doskonale w wielu aranżacjach. Czy to styl nowoczesny, loftowy, czy klasyczny sprawdza się w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i użyteczności publicznej. Odpowiednim miejscem dla niego będzie salon, jadalnia, gabinet, biuro, punkty usługowe, hotele. To dość uniwersalny model, który ozdobi pomieszczenie, nie dominując nad nim.

Eko skóra, którą obite jest krzesło Look, wygląda bardzo elegancko i gustownie, dzięki czemu krzesło może być prawdziwą ozdobą pomieszczenia, na przykład jadalni. To materiał, który ma wiele plusów, a przede wszystkim łatwo go czyścić. Przez długie lata pozostanie w idealnym stanie.

Krzesło Look ma metalowy, stabilny stelaż. Wygląda bardzo elegancko z wysokim oparciem i długimi nóżkami, które dodają mu lekkości. Eko skóra, która pokrywa krzesło ozdobiona jest przepikowaniami w kształcie kwadratów. Kolor obicia to brąz, a stelaż jest czarny. Wymiary wynoszą: 85 × 50 × 45 × 45 × 39 cm.

Sprawdzi się w aranżacjach o ciepłych barwach. Pasuje do mebli z drewna nowoczesnych i stylizowanych na stare. Będzie się nadawać do gustownego gabinetu, urządzonego w drewnie.

Wymiary
Głębokość 39 cm
Szerokość 45 cm
Wysokość 89 cm
Waga 5.4 kg
Do pobrania