Krzesło Dior Buk – stylowe i komfortowe

Spotkania w rodzinnym gronie, praca czy posiłek przy stole to sytuacje, w których chcemy czuć się wyjątkowo komfortowo. Trudno wyobrazić sobie swobodę spotkania przy stole bez wygodnych krzeseł – takich jak krzesło tapicerowane Dior Buk. Stylowe krzesło z drewna bukowego posiada siedzisko wyłożone miękką poduszką, dzięki czemu nawet najdłuższe rodzinne uczty staną się dla Ciebie wyjątkowo wygodną formą wypoczynku. Rozsiądź się wygodnie i zaproś bliskich na wspólne biesiadowanie!

Krzesło drewniane Dior Buk to idealna propozycja do jadalni i salonu. Nogi krzesła wykonane są z litego drewna bukowego, które charakteryzuje się wytrzymałością i stylowym wyglądem. Oparcie i siedzisko krzesła wykonane są z miękkiej i przyjemnej w dotyku, a przy tym wytrzymałej tkaniny. Siedzenie zostało dodatkowo wzmocnione miękką poduszką, która zwiększa komfort podczas odpoczynku. Krzesło dobrze sprawdzi się w połączeniu z innymi meblami z jasnego drewna.

Szare krzesło przeznaczone jest do samodzielnego montażu. Nie wymaga użycia specjalistycznych narzędzi. Dostępne w ofercie Black Red White w trzech wersjach kolorystycznych.


Cechy szczególne mebla:
• Krzesło do jadalni i salonu
• Nogi krzesła wykonane są z litego drewna bukowego
• Oparcie i siedzisko wykonane z tkaniny
• Miękka, tapicerowana poduszka na siedzisku
• Krzesło do samodzielnego montażu
Wymiary
Głębokość 40 cm
Szerokość 48 cm
Wysokość 83 cm
Do pobrania