Krzesło H-261 - to, którego szukasz

Uniwersalność, ponadczasowość, nowoczesna klasyka - czy są to szczególnie bliskie Ci terminy? Jeśli tak, zacznij realizować je przy wyposażaniu ukochanych wnętrz. Szybko przekonasz się jaki komfort daje korzystanie z mebli, które pasują do wszystkiego. Do takiej grupy należy krzesło H-261 marki Signal.

To model, który wyróżnia ponadczasowa elegancja z nowoczesnym zacięciem. Zgrabne siedzisko z nieco wygiętym oparciem obito wysokiej jakości skórą ekologiczną. Poprzeczne przeszycia wzmacniają je i podnoszą poziom elegancji krzesła. Nowoczesne nogi tworzące podstawę wykonano z metalu poddanego chromowaniu dla uzyskania efektu atrakcyjnego połysku. Całość tworzy smukły mebel idealny do użytku w wielu pomieszczeniach.

Jadalnia, pokój dzienny, biuro, gabinet - ponadczasowe krzesła, takie, jak model H-261 dopasują się do każdego wnętrza i jego aranżacji. Stonowana kolorystyka siedziska pozwala zarówno na odważne tekstylia i dodatki, jak również te klasyczne i pozbawione wzorów. Wymiary: wysokość krzesła: 96 cm, wysokość siedziska: 45 cm, szerokość siedziska: 40 cm, głębokość siedziska: 38 cm.


Cechy szczególne mebla:
• Krzesło wykonane w nowoczesnym stylu.
• Podstawa krzesła stalowa w kolorze chrom.
• Rodzaj tkaniny ekoskóra w kolorze czarnym
• Stabilna konstrukcja.
• Krzesło do samodzielnego montażu.
Wymiary
Głębokość 38 cm
Szerokość 40 cm
Wysokość 96 cm
Waga 6 kg
Do pobrania