Krzesło Harry Arm — artyzm w stylu loft

Surowy klimat wnętrza w stylu industrialnym lub loftowym idealnie uzupełniają meble z metalu. Designerskie krzesło Harry Arm będzie zarówno funkcjonalnym siedziskiem, jak i oryginalną ozdobą. Spójrz na ten niesamowity kształt. Prawda, że robi wrażenie?

Krzesło to wynik inspiracji modelem Diamond Chair, który zdobył uznanie architektów w latach 50. i do dziś zachwyca uniwersalną formą. Jego autorem jest wszechstronny artysta – Harry Bertoia. Właśnie od jego imienia wziął swoją nazwę projekt metalowego krzesła Harry Arm.

Nietypowy, opływowy kształt przywodzi na myśl rzeźbę, która mogłaby stać w muzeum sztuki nowoczesnej. Krzesło jest wykonane z metalu o chromowanym wykończeniu, więc dopełni wnętrze nie tylko w stylu loftowym, lecz także minimalistycznym, a nawet glamour – wszystko zależy od pozostałych mebli i dodatków.

Siedzisko w formie kratki opiera się na stabilnych płozach. Całość uzupełnia miękka poduszka ze skóry ekologicznej w kolorze czarnym. Przymocowuje się ją do siedziska za pomocą praktycznych rzepów, dzięki czemu się nie przesuwa. Podkładki przy podstawie zabezpieczają podłogę przed zarysowaniem.

Dobry design nie musi kosztować kroci, a krzesło inspirowane Diamond Chair jest tego najlepszym dowodem. Wybierz kolor zgodnie z własnym gustem i kreuj inspirującą atmosferę we własnym domu!

Wymiary
Szerokość 84 cm
Wysokość 84 cm
Waga 10.5 kg
Do pobrania