Nowoczesne i praktyczne krzesło do salonu i jadalni

Krzesło H-261 charakteryzuje się modnym, interesującym designem, który pasuje do wnętrz umeblowanych w stylu nowoczesnym, loftowym, minimalistycznym i skandynawskim. Dobrze prezentuje się w kuchni i jadalni i salonie. Może też stanąć w biurze, gabinecie, punktach usługowych. Pasuje do współczesnych, oryginalnych wnętrz.

Wysokiej jakości ekoskóra, którą obite jest krzesło, wygląda bardzo nowocześnie i modnie, a przy okazji łatwo czyścić ją z zabrudzeń. Oparcie jest wysokie, dzięki czemu kręgosłup będzie odpoczywał podczas siedzenia.

Stelaż krzesła H-261 wykonany został z chromowanego metalu. Obicie z ekoskóry zdobione jest pionowymi przepikowaniami. Nogi krzesła są proste i smukłe, a oparcie lekko zwęża się ku górze. Brak podłokietników pozwala na umieszczenie krzesła nawet w niewielkim pomieszczeniu. Kolor obicia to ciemny beż, stelaż to chromowany metal. Wymiary wynoszą: 96 × 45 × 40 × 40 × 38 cm.

Pasuje do mebli drewnianych i z elementami metalowymi. Z uwagi na neutralny kolor obicia może stać w pomieszczeniu o spokojnych pastelowych barwach, jak i tych żywych. Pasuje do nowoczesnego salonu w komplecie z innymi krzesłami.

Wymiary
Szerokość 40 cm
Głębokość 38 cm
Wysokość 96 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Signal Meble