K439 - wygodne krzesło z podłokietnikami

Wygodna jadalnia? Komfortowy gabinet do pracy? Stylowy salon? Ergonomiczny pokój nastolatka? Takie wnętrza urządzisz z krzesłem K439. Model ten utrzymany jest w nowoczesnym, modernistycznym designie. Wpisuje się w charakter takich stylów aranżacyjnych jak nowoczesny, hampton, glamour, francuski, skandynawski. Świetnie spisze się na mniejszych i większych metrażach, zapewniając komfort i wygodne użytkowania. Ergonomiczne kształty i bryła sprawiają, że siedząc na stylowym krześle K439 zapominasz o bólu pleców czy niewygodnej pozycji ciała.

Nowoczesne krzesło K439 swoim wyglądem przypomina fotel na wysokich nóżkach. W całości tapicerowane, wyposażone jest w ergonomiczne podłokietniki. Konstrukcja wspiera się na wysokich, cienkich, ale stabilnych nóżkach z metalu.

Za komfort użytkowania stylowego krzesła K439 odpowiada wyprofilowane oparcie, miękkie siedzisko, a także ergonomiczne podłokietniki. Dzięki nim na krześle możesz się wygodnie rozsiąść. Nie będzie ono krępować ruchów, a jednocześnie pozwoli na zachowanie właściwej pozycji ciała.

Eleganckie krzesło K439 to doskonały wybór, jeśli poszukujesz stylowego mebla. Stalowa podstawa, malowana proszkowo na kolor czarny wykazuje dużą odporność na uszkodzenie i

zarysowania. Elementy materiałowe zostały utrzymane w klasycznej, ponadczasowej kolorystyce, która odnajdzie się w każdym wnętrzu. Z tyłu zastosowany materiał obicia ma kolor beżowy, z przodu ciemnego popielu.

Wymiary krzesła to:

  • szerokość: 55 cm
  • głębokość: 54 cm
  • wysokość: 86 cm
  • wysokość do siedziska: 50 cm

Jeśli chcesz uzyskać wyjątkowy klimat we wnętrzu, połącz nowoczesne krzesło K439 ze szklanym, stalowym lub marmurowym stołem.

Wymiary
Głębokość 54 cm
Szerokość 55 cm
Wysokość 86 cm
Waga 8.6 kg
Do pobrania