K440 - krzesło w stylu nowoczesnego vintage

Model K440 to model nawiązujący do stylu nowoczesnego w odsłonie vintage. Idealnie sprawdza się w pomieszczeniach reprezentacyjnych takich jak salon czy jadalnia. Może również służyć jako fotel biurowy w domowym gabinecie. Wymiary stylowego krzesła K440 pozwalają zaprosić go nawet do małej kawalerki. W każdym pomieszczeniu zapewni wygodne miejsce do siedzenia. Dzięki ergonomicznemu projektowi krzesło K440 nie będzie powodować bólów pleców.

Konstrukcja eleganckiego krzesła K440 jest minimalistyczna. Siedzisko osadzone jest na 4 metalowych nogach. Oparcie i podłokietniki tapicerowane są miękką i przyjemną tkaniną velvet.

Stylowe krzesło K440 doskonale wypełni wnętrza nowoczesne, a także te urządzone na styl subtelnej elegancji. Możesz je również wykorzystać w jadalni w stylu vintage czy gabinecie, w którym dominuje minimalistyczny wystrój.

Krzesło K440 będzie ozdobą każdego wnętrza. Może w nim wystąpić solo lub w zestawie kilku krzeseł. Podłokietniki gwarantują maksimum wygody, a ergonomiczne oparcie i miękkie siedzisko pozwolą na komfort codziennego użytkowania.

Krzesło K440 utrzymane jest w modnej kolorystyce. Siedzisko ma kolor popielaty, a oparcie i podłokietniki - niebieski. Nóżki krzesła są czarne, pomalowane metodą proszkową.

Parametry K440:

  • Szerokość siedziska: 60 cm
  • Głębokość siedziska: 58 cm
  • Wysokość: 82 cm

Stylowe krzesło K440 dobrze będzie wyglądać jako komplet, który ustawisz wokół stołu. Pojedynczy egzemplarz może służyć jako fotel do biurka. Krzesło K440 łącz z meblami nowoczesnymi i stylizowanymi na design vintage.

Wymiary
Szerokość 60 cm
Głębokość 58 cm
Wysokość 82 cm
Waga 18 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Halmar