Krzesło K-285 – minimalistyczne i eleganckie

Krzesło K-285 to prosty i efektowny model, który spodoba się zarówno wielbicielom klasyki, jak i osobom ceniącym nowoczesność. Jego niezobowiązujący design sprawia, że krzesło pasuje do różnych mebli i dodatków. Znajdzie zastosowanie w salonie, jadalni, gabinecie, pokoju młodzieżowym. Pasuje do pokoi hotelowych. Najlepiej wygląda we wnętrzach w stylu klasycznym, nowoczesnym, skandynawskim i minimalistycznym.

Krzesło K-285 wykonano z malowanego metalu i eleganckiej, przyjemnej dla oka tkaniny. Krzesło jest uniwersalne, ma wysokie, wygodne oparcie i komfortowe siedzisko. Tkanina, której użyto do obicia, ma na oparciu pionowe przepikowania. Nogi krzesła są wysokie, smukłe, lekko odchylone na zewnątrz. Mają kolor naturalnego drewna. Barwa obicia to ciemnopopielaty. Wymiary mebla to: 56/49/85/50 cm.

Główne atuty, jakie posiada krzesło K-285, to uniwersalna kolorystyka i elegancki design. Dzięki nim krzesło pasuje do tradycyjnego rodzaju umeblowania z przewagą drewna oraz materiałów drewnopodobnych. Odnajduje się wśród prostych form nowoczesnych mebli.

Wymiary
Głębokość 49 cm
Szerokość 56 cm
Wysokość 91 cm
Do pobrania