Krzesło K-304 – idealne do salonu i gabinetu

Krzesło K-304 ma bardzo elegancki design, który nadaje charakteru całemu pomieszczeniu. Dlatego wymarzone miejsce dla niego to salon albo gabinet, choć sprawdzi się również w eleganckim biurze czy bibliotece. Najlepiej współgra z wnętrzami urządzonymi w ciemnej tonacji. Idealne do wystrojów w stylu klasycznym, kolonialnym, glamour i nowoczesnym. Sprawdzi się przy biurku podczas pracy, a także jako element wyposażenia kącika wypoczynkowego w dobrym stylu.

Korpus, jaki posiada krzesło K-304, zrobiony jest ze stali chromowanej, siedzisko i oparcie powleka ekoskóra. Siedzisko sprawia wrażenie wygodnego przez zaokrąglone formy, które dodają miękkości. Dość wysokie podłokietniki i głębokie siedzisko dbają o twój komfort. Smukłe, stalowe nogi nadają całości lekkości. Kolory krzesła: złoty (korpus), siedzisko – brąz i ciemny popiel. Wymiary wynoszą: 62/59/82/47 cm.

Krzesło K-304 świetnie komponuje się z drewnem, szczególnie tym o mocno nasyconym odcieniu. Współgra z ciemnymi kolorami dodatków, zasłon, narzut, obić na meblach.

Wymiary
Głębokość 59 cm
Szerokość 57 cm
Wysokość 81 cm
Do pobrania