Krzesło K-307 – idealne do nowoczesnych wnętrz

Krzesło K-307 to bardzo ciekawy model, który z pewnością wniesie powiew oryginalności do każdego wnętrza. To także dość wymagający mebel, ponieważ najlepiej prezentuje się w odpowiednim otoczeniu. Jest idealne do stylu nowoczesnego, loftowego i industrialnego. W domu możesz postawić je w salonie, gabinecie, pokoju młodzieżowym. Na pewno sprawdzi się też w modnym, nowoczesnym biurze czy oryginalnie umeblowanej restauracji.

Krzesło K-307 zostało wykonane z tkaniny tapicerskiej, ekoskóry i stali chromowanej. Najciekawsza jest forma krzesła, niezwykle dynamiczna i nietypowa z rozszerzającym się w górze oparciem, fantazyjnie wygiętym siedziskiem i zakończona podstawą w kształcie litery U. Chromowana stal użyta do wykonania podstawy krzesła odznacza się srebrnym kolorem, co będzie świetnie współgrać z chłodnymi kolorami wystroju. Krzesło K-307 utrzymane jest w chłodnych barwach: ciemny popiel (tkanina), czarny (ekoskóra za zewnętrznej części krzesła) i chrom. Wymiary to: 46/62/95/49 cm.

Oryginalne krzesło K-307 pasuje do chłodnych wnętrz i prostych mebli. Ciekawie komponuje się ze sprzętami z chromowanymi dodatkami.

Wymiary
Głębokość 62 cm
Szerokość 46 cm
Wysokość 95 cm
Do pobrania