K332 – nowoczesne krzesło do różnych aranżacji

Dzięki designowi i kolorystyce krzesło K332 jest meblem uniwersalnym. Może stać właściwie w każdym domowym pomieszczeniu: pokojach, kuchni, jadalni. Nadaje się do pokoju hotelowego a nawet biura. Jest eleganckie i proste, więc pasuje do niemal wszystkich stylów umeblowania: nowoczesnego, klasycznego, eklektycznego czy skandynawskiego. Łatwo dopasować je do różnego typu stołów, zarówno z drewnianym klasycznym, tak i z nowoczesnym, prezentuje się znakomicie.

Krzesło K332 wykonane jest z tkaniny i stali malowanej metodą proszkową. Jego wygodne siedzisko i wysokie oparcie zdobią na całej powierzchni materiału przepikowania w kształcie kwadratów. To skromna, ale efektowna dekoracja. Metalowe nogi odchylają się pod kątem, co dodaje krzesłu dość nowoczesnego charakteru. Kolory to czarny (nogi) oraz ciemny popiel (obicie siedziska). Wymiary wynoszą: 46/61/84/48 cm.

Krzesło K332 odnajduje się w różnej kolorystyce wnętrz: będą do niego pasować biel, czerń, grafit, odcienie szarości, ale też cieplejsze barwy beżu, brązu, kremowego. Aby stworzyć spójną kompozycję, można zestawiać je z kompletem takich samych krzeseł oraz ze stołem drewnianym lub z płyty lakierowanej.

Wymiary
Szerokość 46 cm
Wysokość 84 cm
Waga 7.6 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Halmar