Krzesło Nora, czyli wygoda podczas biesiadowania

Jadalnia to serce domu – to tam biesiadujemy z rodziną i przyjaciółmi. Właśnie dlatego to pomieszczenie warto zaaranżować ze szczególną starannością i wybrać do niego stylowe, praktyczne oraz wygodne krzesła.

Takie cechy ma model Nora. To eleganckie, minimalistyczne krzesło, które będzie ozdobą jadalni urządzonej w dowolnym stylu – klasycznym, industrialnym, nowoczesnym, skandynawskim czy retro. Wyróżnia się nie tylko stylowym designem, ale i jakością – krzesło jest stabilne i solidnie wykonane. A dzięki wyprofilowanemu oparciu i podłokietnikom odciąży ręce i kręgosłup nawet podczas wielogodzinnej uczty.

Krzesło Nora to połączenie dwóch klasycznych barw – miękka, przyjemna tapicerka jest w odcieniu antracytu, a nogi to jasny dąb. Dodatkową zaletą jest fakt, że mebel z łatwością utrzymasz w czystości, a w końcu w jadalni nietrudno o plamy.

Nora to uniwersalny model o wysokości 84 cm i szerokości 58 cm, dlatego odnajdzie się zarówno w niewielkiej, jak i przestronnej jadalni. Bez problemu dopasujesz do krzeseł odpowiedni stół, np. szklany, wykonany z drewna, marmuru lub z dodatkiem metalu.

Wymiary
Głębokość 58 cm
Szerokość 58 cm
Wysokość 84 cm
Waga 9.8 kg
Do pobrania