Krzesło K-306 idealne do eleganckiego salonu

Krzesło K-306 to coś dla osób, które lubią otaczać się przedmiotami pięknymi i luksusowymi. Idealnie odnajdzie się w otoczeniu takim jak elegancki salon, do którego często zapraszasz gości, gabinet, biblioteka, a nawet jadalnia. Jeśli chodzi o styl umeblowania, który pomoże wydobyć cały urok tego krzesła – na pewno odnajdzie się w klasyce, glamour i stylu angielskim. To krzesło przyciąga wzrok, a miękkie siedzisko zachęca do komfortowego wypoczynku.

Materiały, z których wykonane zostało wyjątkowe krzesło K-306, to stal chromowana i tkanina tapicerska welwet. Korpus ze stali został pomalowany na złoto, co podkreśla luksusowy charakter mebla i pomaga ocieplić wnętrze. Wygodne, szerokie siedzisko i oparcie z podłokietnikami powleczone są materiałem, który zdobią przepikowania w kształcie kwadratów. To ozdoba w doskonałym stylu. Nóżki krzesła są wysokie i smukłe. Kolory: ciemna zieleń i złoto – świetnie ze sobą współgrają. Wymiary wynoszą: 58/57/80/46 cm.

Krzesło K-306 świetnie odnajdzie się pośród mebli w stylu glamour, z chromowanymi elementami i licznymi przeszkleniami. Sprawdzi się też w otoczeniu mebli stylizowanych na antyki i w głębokiej nasyconej kolorystyce.

Wymiary
Szerokość 58 cm
Wysokość 80 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Halmar