Krzesło K399 w nasyconych, szlachetnych kolorach

Krzesło K399 jest eleganckie i efektowne. Wnosi do wnętrza atmosferę doskonałego stylu, wzorowanego trochę na klimacie retro. Doskonałe do salonu, gabinetu, biblioteki, odnajdzie się też w eleganckiej jadalni. Z pewnością zachwyci wszystkich domowników i gości. Delikatny materiał i szerokie oparcie zachęcają do odpoczywania właśnie na nim. Z kompletem takich krzeseł Twój salon zyska na charakterze i blasku. Najlepiej wygląda we wnętrzu klasycznym, retro, kolonialnym.

Krzesło K399 ma korpus wykonany ze stali, malowanej metodą proszkową. Siedzisko i oparcie obito welwetem. Oparcie ma ciekawie wyprofilowane boki, siedzisko jest szerokie i wygodne. Krzesło K399 nie posiada podłokietników. Oparcie ozdobiono przepikowaniami w kształcie rombów. Kolory krzesła to czarny (korpus) i ciemna zieleń (obicie). Wymiary krzesła to: 50/60/84/48 cm.

Zielone krzesło pasuje do różnych kolorów mebli – od jasnych aż po ciemny brąz i czarne. Dobrze współgra z drewnem i meblami z elementami metalowymi. Może stać w towarzystwie mebli z welurowym obiciem.

Wymiary
Szerokość 50 cm
Wysokość 84 cm
Waga 8.8 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Halmar