Krzesło K430 ciemny zielony — wygoda i uniwersalność

Tapicerowane krzesło K430 to wygodny model o interesującym kształcie. Atrakcyjnie zaokrąglone oparcie zapewnia komfort podczas siedzenia. Uniwersalna wysokość i wygodne siedzisko sprawiają, że model sprawdzi się w jadalni, salonie lub kąciku kawowym. Możesz także ustawić go przy toaletce lub w sypialni.

Krzesło zostało obite wyjątkowo przyjemnym i łatwym do utrzymania w czystości materiałem velvet. Gładka tkanina ładnie odbija światło, co w połączeniu z ciemnozielonym kolorem prezentuje się niezwykle efektownie.

Siedzisko opiera się na konstrukcji wykonanej z malowanej proszkowo stali. Ciemnoszary kolor tłoczonych nóżek jest dyskretny, dzięki czemu krzesło dobrze wygląda zarówno w towarzystwie drewnianych, jak i metalowych lub szklanych mebli.

Subtelne przeszycia na zewnętrznej stronie sprawia, że krzesło posiada elegancki wygląd, który sprawdzi się w każdym wnętrzu. Możesz ustawić je w nowoczesnym salonie lub stylowym gabinecie. Wysokość siedziska 48 cm czyni je także dobrym wyborem do jadalni.

Wymiary
Szerokość 61 cm
Wysokość 77 cm
Waga 5 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Halmar