Modne i wygodne krzesło w odcieniu ciemnej zieleni

Piękne, klasyczne, a jednocześnie oddające najnowsze trendy w aranżacji wnętrz krzesło K432 to doskonały mebel do każdej jadalni, salonu, gabinetu, garderoby. W każdym zestawieniu prezentuje się niezwykle elegancko i ozdabia wnętrze, zapewniając komfort i wygodę użytkowania. Tapicerowane krzesło K432 w całości pokryte jest miękką i przyjemną tkaniną velvet, która jest łatwa do utrzymania w czystości.

Konstrukcja wygodnego krzesła K432 jest klasyczna, prosta, wręcz minimalistyczna. Tapicerowane siedzenie i oparcie osadzone są na nogach wykonanych ze stali. Solidne i trwałe materiały, z których zostało wykonane, gwarantują, że krzesło jest meblem na lata.

Eleganckie krzesło K432 dedykowane jest pomieszczeniem reprezentacyjnym. Równie dobrze spisze się przy jadalnym stole, co przy biurku do pracy. Miła w dotyku tapicerka zapewni przyjemne doznania w czasie użytkowania, a dobrze wyprofilowane oparcie i siedzisko wygodę plecom.

Tkanina velvet, którą obite jest stylowe krzesło K432 utrzymana jest w modnym od kilku sezonów odcieniu butelkowej zieleni. Proste, klasyczne nogi pokryte są natomiast czarną farbą nałożoną metodą proszkową. Estetykę mebla podnoszą ozdobne pionowe przeszycia na oparciu.

Parametry krzesła K432 to:

  • Szerokość siedziska: 48 cm
  • Głębokość siedziska: 57 cm
  • Wysokość: 85 cm

Stylowe krzesło K432 sprawdzi się w nowoczesnej kuchni, jadalni, salonie. Możesz zestawić je z tradycyjnym drewnianym stołem lub tym nowoczesnym ze szklanym blatem.

Wymiary
Głębokość 57 cm
Szerokość 48 cm
Wysokość 85 cm
Waga 7.8 kg
Do pobrania