K444 – tapicerowane krzesło w awangardowym wydaniu

Wygodne i stabilne krzesło K444 to doskonały wybór do wnętrz nowoczesnych, glamour,

minimalistycznych, industrialnych. Zaprosić możesz je do małych, jak i dużych pomieszczeń. Model ten będzie ich piękną ozdobą i dekoracją. Tapicerowane krzesło K444 stanowi również komfortowe siedzisko przy stole czy biurku. Miękkie siedzisko sprawia, że można na nim siedzieć przez długie godziny, a ergonomiczne oparcie niweluje bóle pleców i karku.

Konstrukcja modelu K444 jest zarazem prosta i oryginalna. Krzesło składa się z oparcia i siedziska, które są tapicerowane delikatną w dotyku, a jednocześnie solidną tkaniną velvet. Stelaż stołka jest natomiast niezwykle oryginalny. Przyjmuje on formę płozy. Stelaż wykonany jest ze stali malowanej proszkowo, co zabezpiecza ją przed rdzą i uszkodzeniami mechanicznymi.

Wygląd krzesła sprawia, że będzie ono doskonale prezentować się w każdym pomieszczeniu reprezentacyjnym. Możesz wykorzystać je jako krzesło jadalne (ustawione przy stole) lub fotel do biurka. Pasować będzie ono również jako krzesło do toaletki.

Model K444 to nowoczesne krzesło z szykownymi wykończeniami. Jego producent zadbał o każdy najmniejszy szczegół. Elegancji krzesłu dodają ozdobne przeszycia na oparciu. Modnym akcentem jest kolory tkaniny obiciowej, która ma odcienie ciemnej zieleni. Doskonale komponuje się ona z czarnym stelażem.

Parametry krzesła K444:

  • Szerokość siedziska: 44 cm
  • Głębokość siedziska: 54 cm
  • Wysokość: 97 cm

Krzesło K444 to uniwersalny wybór do każdego wnętrza. Możesz je łączyć z drewnianymi modelem stołów jadalnych. Dobrze będzie ono również współgrać ze stołami ze szklanym lub marmurowym blatem.

Wymiary
Szerokość 44 cm
Wysokość 97 cm
Waga 7.5 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Halmar