K444 – tapicerowane krzesło w awangardowym wydaniu

Wygodne i stabilne krzesło K444 to doskonały wybór do wnętrz nowoczesnych, glamour,

minimalistycznych, industrialnych. Zaprosić możesz je do małych, jak i dużych pomieszczeń. Model ten będzie ich piękną ozdobą i dekoracją. Tapicerowane krzesło K444 stanowi również komfortowe siedzisko przy stole czy biurku. Miękkie siedzisko sprawia, że można na nim siedzieć przez długie godziny, a ergonomiczne oparcie niweluje bóle pleców i karku.

Konstrukcja modelu K444 jest zarazem prosta i oryginalna. Krzesło składa się z oparcia i siedziska, które są tapicerowane delikatną w dotyku, a jednocześnie solidną tkaniną velvet. Stelaż stołka jest natomiast niezwykle oryginalny. Przyjmuje on formę płozy. Stelaż wykonany jest ze stali malowanej proszkowo, co zabezpiecza ją przed rdzą i uszkodzeniami mechanicznymi.

Wygląd krzesła sprawia, że będzie ono doskonale prezentować się w każdym pomieszczeniu reprezentacyjnym. Możesz wykorzystać je jako krzesło jadalne (ustawione przy stole) lub fotel do biurka. Pasować będzie ono również jako krzesło do toaletki.

Model K444 to nowoczesne krzesło z szykownymi wykończeniami. Jego producent zadbał o każdy najmniejszy szczegół. Elegancji krzesłu dodają ozdobne przeszycia na oparciu. Modnym akcentem jest kolory tkaniny obiciowej, która ma odcienie ciemnej zieleni. Doskonale komponuje się ona z czarnym stelażem.

Parametry krzesła K444:

  • Szerokość siedziska: 44 cm
  • Głębokość siedziska: 54 cm
  • Wysokość: 97 cm

Krzesło K444 to uniwersalny wybór do każdego wnętrza. Możesz je łączyć z drewnianymi modelem stołów jadalnych. Dobrze będzie ono również współgrać ze stołami ze szklanym lub marmurowym blatem.

Wymiary
Głębokość 54 cm
Szerokość 44 cm
Wysokość 97 cm
Waga 7.5 kg
Do pobrania