Krzesło K436 – elegancja, która zachwyca

Krzesło K436 utrzymane jest w nowoczesnej stylistyce. Jego design nawiązuje do stylu glamour, dzięki czemu świetnie odnajdzie się również we wnętrzach stylizowanych. Zaprosić można je do salonu, jadalni, kuchni, a także domowego gabinetu. Stylowa bryła, a także piękne kolory sprawiają, że obok tego modelu nie można przejść obojętnie. Design eleganckiego krzesła K436 łączy się z jego wygodą. Siedząc na nim, zapomnisz o bólach pleców i karku, a także będziesz mógł cieszyć się pełną swobodą ruchów.

Siedzisko, oparcie, cztery metalowe nogi – to właśnie te elementy tworzą stylowy mebel, który sprawdzi się w każdej jadalni. Dzięki wykonaniu go z solidnych i trwałych surowców na długo zagości on we wnętrzu, zapewniają domownikom ponadstandardową wygodę.

Krzesło K436 sprawdzi się nie tylko w domowych, ale i biurowych pomieszczeniach. Będzie doskonałym uzupełnieniem sal konferencyjnych oraz przestrzeni szkoleniowych. W domu warto postawić na komplet czterech lub sześciu krzeseł K436, które ustawi się wokół stołu.

Kolory, w których utrzymane jest nowoczesne krzesło K436 przyciągają wzrok i zachwycają. Tkanina obiciowa przybiera odcień modnej od kilku sezonów butelkowej zieleni, natomiast elementy konstrukcyjne wykonane są z chromowanej stali w złotej barwie. Stylu i elegancji krzesłu dodają też widoczne przeszycia na oparciu, które wyglądają jak pikowania.

Wymiary: 48/55/94/48 cm

Eleganckie krzesło K436 to część kolekcji, w której znajdziesz również siedziska do jadalni w innej kolorystyce. Doskonale wyglądają one z proponowanymi przez nasz sklep stołami ze szklanym blatem oraz tymi wykonanymi z kamienia.

Wymiary
Głębokość 55 cm
Szerokość 48 cm
Wysokość 94 cm
Waga 9 kg
Do pobrania