Marzy ci się wnętrze w estetyce glamour – to krzesło jest dla ciebie!

Stylowe krzesło Cherry Velvet to elegancki i gustowny mebel, który nada charakteru wnętrzom. Kojarzy się z luksusem i dobrym gustem. Będzie świetnie wyglądać w salonie, sypialni, gabinecie, bibliotece. Pasuje do stylu nowoczesnego i glamour.

Przyjemnie będzie wpaść w aksamitne objęcia krzesła Cherry Velvet, oprzeć się wygodnie i spędzić komfortowo czas na wypoczynku przy książce i ulubionej kawie albo herbacie. Gładki, ozdobnie przeszyty aksamit wygląda niezwykle stylowo, to krzesło samo robi całą aranżację!

Stelaż krzesla Cherry Velvet wykonany jest z metalu, a aksamitne obicie siedziska zdobią charakterystyczne przeszycia, nadające całości eleganckiego wyglądu. Stabilny stelaż jest gwarancją wygody. Krzesło ma wygodne podłokietniki. Barwa tkaniny obiciowej to curry – ciepły, słoneczny odcień. Stelaż jest czarny. Wymiary: 87 × 48 × 45 × 57 × 43 cm.

Kolor krzesła pasuje do aranżacji w soczystych barwach, jak i do wnętrz z przewagą bieli. Ciekawie koresponduje z szarością w wystroju (zasłony, kolor ścian). Pasuje do mebli z ciemnego drewna i do białych.

Wymiary
Głębokość 43 cm
Szerokość 57 cm
Wysokość 87 cm
Waga 7.5 kg
Do pobrania