Krzesło Nildo Sztruks - nowoczesny design i wysoka jakość

Krzesło Nildo Sztruks łączy atuty wynikające z nowoczesnego designu i wysokiej jakości materiałów. Stylowe siedzisko i profilowane oparcie zostały obite efektowną prążkowaną tkaniną. Krzesło dostępne w trzech kolorachprezentuje się stylowo i nowocześnie. To dobry wybór do salonu, jadalni lub kącika kawowego.

Krzesło Nildo Sztruks zapewnia maksymalny komfort siedzenia. Głębokie siedzisko zostało częściowo zabudowane półokrągłym, profilowanym oparciem, dzięki czemu możesz wygodnie oprzeć się w krześle i cieszyć spotkaniem w gronie najbliższych. Całość została umieszczona na lekkich nogach toczonych ze stali pomalowanej proszkowo na czarno.

Stylowa sztruksowa tkanina jest miękka i przyjemna w dotyku, a zarazem wyjątkowo praktyczna i łatwa do utrzymania w czystości. Waga krzesła to jedynie 5,8 kg, dzięki czemu z łatwością je odsuniesz lub zmienisz miejsce ustawienia. Maksymalne obciążenie wynosi 110 kg.

Szukasz stylowego krzesła do nowoczesnego wnętrza? Krzesło Nildo Sztruks łączy design i praktyczne rozwiązania. To dobry wybór do wnętrz w stylu skandynawskim, loftowym lub industrialnym.

Wymiary
Szerokość 49,2 cm
Głębokość 57,5 cm
Wysokość 84 cm
Waga 5.8 kg
Do pobrania