Krzesło Trix B Velvet — Twój sposób na stylową aranżację!

Szukasz modnego krzesła, które będzie jednocześnie wygodne i designerskie? Krzesło Trix B Velvet w kolorze curry pozwoli Ci wprowadzić stylową aranżację do domowej jadalni lub salonu, a równocześnie zapewni najwyższy komfort i wygodę podczas użytkowania.

To, co wyróżnia krzesło Trix B Velvet to wysokogatunkowa i przyjemna w dotyku tapicerka z tkaniny typu velvet. Materiał zapewnia efekt delikatnego połyskiwania oraz zmiany tonacji koloru pod wpływem światła lub dotyku, co prezentuje się bardzo efektownie.

Wygodne siedzisko zostało wykonane z 6-centymetrowej warstwy miękkiej pianki tapicerskiej. Profilowane oparcie posiada wygięcie zapewniające optymalną pozycję podczas siedzenia. Ozdobne przeszycia prezentują się elegancko oraz dodatkowo wzmacniają tkaninę.

Miękkie siedzisko podtrzymywane jest przez smukłe matowo-czarnenogi wykonane ze stali malowanej metodą proszkową, które kontrastują z kolorem tapicerki. Krzesło prezentuje się bardzo designersko i świetnie sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach w stylu loft, skandynawskim lub glamour.

Wymiary
Szerokość 47 cm
Głębokość 47 cm
Wysokość 89 cm
Waga 7.1 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Signal Meble