Modernistyczny design i uniwersalna kolorystyka do biura i mieszkania

Nowoczesne krzesło H341 wyróżnia się ciekawym designem. Z jednej strony wygląda bardzo profesjonalnie i dzięki temu odnajduje się w pomieszczeniach komercyjnych, z drugiej jako bardzo wygodne często bywa wybierane do domu. Idealne do aranżacji loftowych, nowoczesnych, industrialnych. Pasuje do pokoju młodzieżowego, jadalni, gabinetu, biura, sal konferencyjnych.

Dzięki lekko ruchomemu stelażowi można zrelaksować się na krześle podczas czytania lub przerwy w pracy. Elegancka ekoskóra nadaje krzesłu charakteru, a jej plusem jest łatwość utrzymania w czystości. Idealne do pracy i domu.

Stelaż krzesła H341 jest metalowy a obicie to ekoskóra. Zamiast tradycyjnych nóg, mamy wygodne i oryginalne płozy. Oparcie jest wysokie a siedzisko komfortowe. Ozdobami krzesła są: przeszycie przez środek oparcia i metalowy element na górze. Krzesło jest czarne z białymi bokami, a stelaż to chromowany metal.

Krzesło H341 to mebel stworzony do sal konferencyjnych pasuje do nowoczesnych wystrojów i surowej kolorystyki. Alternatywnie – świetnie wygląda jako wyposażenie jadalni.

Wymiary
Szerokość 45 cm
Głębokość 44 cm
Wysokość 101 cm
Waga 7.2 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Signal Meble