Bardzo uniwersalne krzesło do wielu aranżacji

Krzesło Fox to model, który sprawdzi się niemal w każdym pomieszczeniu, od kuchni począwszy, poprzez jadalnię, pokój młodzieżowy, salon, gabinet, biuro, sale konferencyjne i szkoleniowe, punkty usługowe, sklepy, hotele. Najlepiej komponuje się z wystrojem klasycznym, nowoczesnym i minimalistycznym.

Uniwersalność krzesła Fox kryje się w jego designie. Jest proste, wygodne i da się je wstawić do różnych wnętrz. Nie ma szerokich podłokietników i zajmuje niewiele miejsca, więc z łatwością dopasuje się je do wystroju nawet bardzo niewielkiego mieszkania. Dzięki tkaninie obiciowej prezentuje się bardzo elegancko.

Stelaż krzesła Fox zrobiony jest z malowanego metalu. Proste, smukłe nogi zwiększają wrażenie wysokości krzesła. Siedzisko i oparcie mają lekko zaokrąglone krawędzie. Powleczone są mocną i wytrzymałą tkaniną obiciową. Stelaż krzesła pomalowany jest na kolor dębu, tkanina jest czarna. Wymiary wynoszą: 89 × 48 × 43 × 43 × 40 cm.

Czarne krzesło Fox dobrze prezentuje się w każdej aranżacji kolorystycznej. Ciekawą opcją może być zestawienie kompletu krzeseł w pomieszczeniu, gdzie przeważa biel. Pasuje też do jasnego drewna.

Fox - wymiary
Szerokość 43 cm
Głębokość 40 cm
Wysokość 89 cm
Waga 4.9 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Signal Meble
Pozostałe informacje
Materiał metal/tkanina
Wysokość siedziska 48 cm
Kolor Brązowy, Czarny