Krzesło Layer 4 – nieprzemijający urok klasyki

Proste rozwiązania we wnętrzach często są najlepsze – meble o klasycznych kształtach pasują do wszystkiego, ułatwiają zmiany aranżacyjne, a przy tym są bardzo funkcjonalne. Tak właśnie jest w przypadku krzesła Layer 4. Poznaj resztę jego zalet!

Minimalistyczne krzesło świetnie uzupełni strefę spożywania posiłków utrzymaną w stylu nowoczesnym. Polipropylenowe siedzisko wyczyścisz wilgotną szmatką, więc możesz w pełni cieszyć się posiłkiem w gronie rodziny i nie obawiać się o plamy po sosie pomidorowym. Wyprofilowany kształt sprzyja celebracji wspólnych chwil przy stole.

Siedzisko opiera się na metalowych nogach malowanych proszkowo. Zostały one wykończone w połysku, więc również łatwo utrzymać je w czystości. Dzięki temu, że są umieszczone pod lekkim skosem, stanowią trwałą i stabilną podstawę mebla.

Nowoczesne krzesło Layer 4 to praktyczna i uniwersalna propozycja, która sprawdzi się w kuchni, w jadalni czy salonie. Dostępne jest w kilku wersjach kolorystycznych, więc możesz wybrać taką, która najlepiej współgra z Twoim gustem i charakterem mieszkania.

Wymiary
Szerokość 46 cm
Wysokość 86 cm
Waga 6 kg
Do pobrania