Futurystyczne krzesło, które podkreśli nowoczesny charakter wnętrza

Oryginalne i niezwykle nowoczesne krzesło Toby na pewno nie może pozostać niezauważone. Jego nietypowy design będzie pasował przede wszystkim do wnętrz loftowych i nowoczesnych. To świetna propozycja do pokoju młodzieżowego, kuchni, salonu. Sprawdzi się w nowoczesnych barach i pubach w zestawieniu z designerskimi meblami i oświetleniem.

Oprócz efektownego wyglądu dużym atutem krzesła Toby jest jego wytrzymałość i łatwość w utrzymaniu w czystości. Tworzywo, z którego zostało wykonane, jest odporne, więc krzesło pozostanie w niezmienionym stanie przez lata.

Krzesło Toby robione zostało z tworzywa PP. Polipropylen jest najczęściej stosowanym tworzywem sztucznym, odpornym na działanie różnych warunków. Wygląd krzesła Toby jest dość nietypowy dzięki oparciu, które przypomina splecione ze sobą kształty, ale w efekcie dające stabilne podparcie. Krzesło posiada wąskie podłokietniki i proste nogi. Jest w czarnym kolorze. Wymiary wynoszą: 81 × 47 × 46 × 53 × 43 cm.

Pasuje do różnych mebli. Sprawdzi się w towarzystwie drewna, kamienia i metalu. Można zestawiać je z białymi, szarymi lub czarnymi meblami. Idealne do nowoczesnego punktu gastronomicznego.

Wymiary
Szerokość 46 cm
Głębokość 43 cm
Wysokość 81 cm
Waga 4.5 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Signal Meble