Krzesło Toby – nowoczesny minimalizm

Przytłaczają Cię mocno zabudowane, tapicerowane krzesła, które najczęściej spotykasz w salonach i jadalniach rodziców i swoich znajomych? Jeżeli szukasz alternatywy – lekkiego, przestrzennego oraz nowoczesnego krzesła, Toby jest strzałem w 10! Energetyczne kolory, wytrzymałość na promienie UV i oryginalny design wyróżniają je wśród innych.

Jak stworzyć krzesło odporne na pogodę, wytrzymałe, a do tego nietuzinkowe? Krzesło ażurowe udowadnia, że to możliwe. Wykonane z polipropylenu jest łatwe w czyszczeniu, odporne na promienie słoneczne i opady deszczu, a do tego stabilne i służące przez lata.

Możesz wybrać wersję kolorystyczną krzesła: zielone, żółte i czerwone – jakie ożywi Twoją aranżację? Dodajmy jeszcze, że krzesło sztaplowane możesz z łatwością przechowywać. Wystarczy, że włożysz jedno w drugie. Teraz możesz je przechowywać na niewielkim balkonie i w domku ogrodowym.

Krzesło Toby przyciąga spojrzenia swoim niebanalnym stylem, ale zatrzymuje na dłużej. Jego lekka konstrukcja, podłokietniki i ażurowe oparcie sprawiają, że doskonale wygląda przy nowoczesnych, prostych stołach lub okrągłych stolikach.

Wymiary
Szerokość 53 cm
Wysokość 81 cm
Waga 4.5 kg
Do pobrania