Krzesło DIOR - od pierwszego wejrzenia

Są meble, obok których nie sposób przejść obojętnie. Takie, które przyciągają wzrok i nie pozwalają o sobie zapomnieć. Należy do nich krzesło DIOR o designie, który rewelacyjnie przyjął się w polskich wnętrzach. Sekret ich atrakcyjności tkwi w interesującym designie znakomicie łączącym nowoczesność i przytulność stylu skandynawskiego.

To przenikanie obydwu cech widać już w projekcie siedziska. To jednoczęściowa konstrukcja z oparciem o nieco obłych kształtach. Wykonano je z wysokiej jakości materiału, który wyróżnia trwałość i przyjemna w dotyku faktura. By zwiększyć komfort użytkowania, krzesło wyposażono w miękką poduszkę w części siedzeniowej. Góra łączy się z podstawą w formie rozchodzących się do zewnętrz nóg wykonanych z drewna o pięknej strukturze. Charakteryzuje ją solidność i stabilność.

Skandynawskie krzesła pokochają fani wielu różnych stylów - od minimalistycznego, loftowego, aż po modern chic. Przekonaj się jak dobrze pasuje do każdego miejsca, w którym je postawisz - jadalni, salonu, sypialni oraz biura. Wymiary: wysokość krzesła: 83 cm, wysokość siedziska: 48 cm, szerokość siedziska: 50 cm, głębokość siedziska: 40 cm.


Cechy szczególne mebla:
• Krzesło do jadalni i salonu.
• Nogi krzesła wykonane są z litego drewna dębowego.
• Oparcie i siedzisko wykonane z tkaniny kolorze szarym ciemnym.
• Miękka, tapicerowana poduszka na siedzisku.
• Krzesło do samodzielnego montażu.
Wymiary
Szerokość 50 cm
Głębokość 40 cm
Wysokość 83 cm
Waga 4 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Signal Meble