Krzesło Astor – wygodnie i z klasą

Komfort siedzenia nie jest jedynym wyznacznikiem idealnego krzesła. Powinno ono ponadto być wytrzymałe, nowoczesne i stylowe. Dzięki temu będzie ono z powodzeniem podkreślać klasę Twojego wnętrza. Aksamitne, granatowe krzesło Astor posiada wszystkie cechy, które muszą charakteryzować najwyższej jakości siedzisko. Przekonaj się sam, jak wielką różnicę robi odpowiedni design.

Wygodne, profilowane siedzisko obite jest przyjemną w dotyku, aksamitną tkaniną Bluvel w klasycznym, granatowym kolorze. Tylną stronę oparcia i podłokietników zdobią pikowania w kształcie rombów, które dodają całości oryginalnego i eleganckiego wyglądu. Wytrzymałe i stylowe krzesło Astor stoi na smukłych, a przy tym mocnych i stabilnych nogach wykonanych z metalu w czarnym kolorze. Ten wyjątkowy mebel będzie pasował do każdej aranżacji i wystroju wnętrza.

Krzesło Astor znakomicie przyozdobi Twój salon czy sypialnię, zarówno w stylu klasycznym lub minimalistycznym, jak i bogatszym eklektycznym, retro czy glamour. Wykorzystanie uniwersalnych barw i materiałów sprawia, że mebel może służyć Ci wiele lat, nawet po całkowitej zmianie wystroju w Twoim domu.

Wymiary
Szerokość 55 cm
Głębokość 46 cm
Wysokość 83 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Signal Meble