Krzesło Chic – zdobione przeszyciami

Nie sposób pominąć go wzrokiem. Krzesło Chic ma w sobie wiele uroku i klasy. To za sprawą efektownej tapicerki, ozdobionej wciągami, dzięki czemu tworzy pikowaną strukturę. Dopełnieniem są metalowe, chromowane nóżki, na których osadzono krzesło glamour. Całość pokochają miłośnicy nowoczesnych aranżacji i tych, w których nie brakuje błysku, bogactwa ozdób i wysokiej jakości materiałów.

Do produkcji nowoczesnego krzesła  wykorzystaliśmy elastyczną piankę, którą obiliśmy oparcie i siedzisko oraz metal, z którego stworzyliśmy smukłe, umieszczone pod skosem nóżki.

Krzesło tapicerowane zapewnia wysoki poziom komfortu zarówno jeżeli przysiadasz na nim tylko na chwilę, jak również przesiadujesz na nim godzinami podczas rodzinnych uroczystości czy zebrania w pracy. Aksamitna tkanina w 4 różnych kolorach do wyboru doskonale koresponduje z błyszczącym, chromowanym pokryciem nóżek.

Podoba Ci się krzesło Chic? W ofercie mamy też półhoker, który możesz ustawić przy kuchennej wyspie. W ten sposób stworzysz spójną aranżację kuchnio-jadalni. Spośród szerokiej oferty stołów, z pewnością dobierzesz ten, z którym krzesło Chic będzie wyglądało zachwycająco.

Wymiary
Głębokość 43 cm
Szerokość 50 cm
Wysokość 88 cm
Waga 6.25 kg
Do pobrania