Design i kolorystyka, które dopasujesz wszędzie

Krzesło Elmo to uniwersalny design i kolorystyka, które z łatwością wpasują się w stylistykę różnych stylów wystroju. Może być używane w salonie, sypialni, kuchni, jadalni, gabinecie. Pasuje do pomieszczeń biurowych i pokoi w hotelu. Najlepiej odnajduje się w klasycznych i nowoczesnych aranżacjach, ale można dopasować je również do innych stylów.

Miękki aksamit powlekający to stylowe krzesło zaprasza, by usiąść na nim w wolnym czasie. Stabilne oparcie to gwarancja zdrowia Twojego kręgosłupa. Krzesło Elmo to mebel, który zachwyci zarówno domowników jak i ich gości.

Krzesło Elmo wykonano ze sklejki, metalowego stelaża i tkaniny obiciowej, czyli aksamitu. Ten konkretny model jest połączeniem tradycyjnych rozwiązań i nowoczesnej prostoty. Oparcie zwęża się ku górze, a przeszycia na materiale mają charakter dekoracyjny. Kolor krzesła to ponadczasowy granat a stelaż jest czarny. Wymiary wynoszą: 46 × 89 × 40 cm.

Granatowe krzesło Elmo pasuje do różnych typów mebli. Ładnie kontrastuje z meblami z jasnego drewna i granatowymi dodatkami jak dywaniki, poduszki czy zasłony.

Wymiary
Szerokość 46 cm
Głębokość 40 cm
Wysokość 89 cm
Waga 5 kg
Do pobrania