Eleganckie krzesło do stylowych wnętrz

Szukasz stylowego krzesła, które uzupełni wystrój jadalni, salonu czy gabinetu? Poznaj eleganckie krzesło K-432. Pośród innych modeli wyróżnia się ono nieskomplikowaną, klasyczną bryłą, a także ponadstandardową wygodą. Krzesło K-432 jest meblem tapicerowanym, pokrytym miękką i przyjemną w dotyku tkaniną velvet. Dzięki temu, że jest ona łatwa do utrzymania w czystości, stylowe krzesło K-432 idealnie sprawdzi się w domach, gdzie mieszkają dzieci i zwierzęta.

Budowa krzesła K-432 jest mało skomplikowana, a jednocześnie elegancka. Mebel składa się z tapicerowanego siedziska i oparcia oraz prostych nóg, które wykonane są ze stali. Konstrukcja jest stabilna, a wymiary mebla umożliwiają postawienie go przy stole jadalnym.

Miękka tkanina, którą pokryte jest eleganckie krzesło K-432 zapewnia przyjemne doznania podczas siedzenia. Ergonomiczne oparcie oraz siedzisko dbają o to, aby nie obciążać kręgosłupa i nie wywoływać bólu pleców. Meble w salonie, jadalni czy gabinecie może występować solo lub w zestawie. Dobrze spisze się ustawiony przy stole jadalnym, biurku, toaletce.

Eleganckie krzesło K-432 utrzymane jest w zawsze modnym i uniwersalnym odcieniu granatu. Dzięki temu doskonale pasuje do każdej aranżacji. Klasy i stylu meblowi dodają delikatne przeszycia na oparciu oraz czarne nogi pomalowane metodą proszkową.

Krzesło dostępne jest w wymiarach 48/57/85/49 cm.

W ramach kolekcji krzeseł K-432 znajdziesz również modele w kolorze butelkowej zieleni i popielatym. Krzesła w tych kolorach możesz ze sobą łączyć, tworząc ciekawe aranżacje w jadalni czy salonie.